فال

متولدین فروردین:گاهی مواقع برای داشتن زندگی آرام و بدون استرس فقط کافی است که با جریان های روزمره همراه شوید و تغییرات جدید زندگی را بپذیرید.

متولدین اردیبهشت:تا به حال فکر کرده اید که شاید خود شما مشکلات زندگیتان را میسازید؟شاید اگر زاویه نگاهتان را نسبت به مشکلات تغییر دهید متوجه شوید که آنها بیش از آنچه که فکر میکردید پیش پا افتاده و قابل حل هستند.

متولدین خرداد:شما توانایی هایی دارید که تا امروز به طور کامل از آنها استفاده نکردید به امکانات و توانایی های خود بیشتر فکر کنید شاید راه حل خیلی از مسائلی که با آنها رو به رو هستید در استفاده صحیح از آنها باشد.

متولدین تیر:برای انجام نیت خاصی که دارید بیش از حد به تنیجه کار فکر نکنید.بهتر است بیشتر وقت و انرژی خود را برای پیدا کردن بهترین راه اختصاص دهید.وقتی که مسیر درست و کامل طی شود مطمئن باشید که به نتیجه دلخواهتان هم میرسید.

متولدین مرداد:گاهی اوقات برای رسیدن به هدفی خاص باید هزینه آن را هم پرداخت کنیم ممکن است این هزینه پا گذاشتن بر روی برخی خواسته های مان باشد.پس می توان با گذشتن و گاه نادیده گرفتن خواسته های کوچک به هدف بزرگی در زندگی خود برسیم.

متولدین شهریور:زندگی آدمی به طور دائم در حال تغییر است که نمی توان این امر را تغییر داد.و آنچه که تغییر نکند برای ما یکنواخت خواهد شد پس با توجه به این نکته از سختی ها نهراسید و به شادی ها هم دل نبندید.

متولدین مهر:همه تلاش خود را به کار ببرید تا در تمامی جنبه های زندگی تعادل ایجاد کنید.برای این کار کافی است از افراط بپرهیزید.آنچه فکر شما را به خود مشغول داشته شاید به نوعی افراط باشد.پس با دقت بیشتری عمل کنید.

متولدین آبان:برای داشتن زندگی ایده آل همیشه لازم نیست بهترین باشید اگر از امکاناتی که در اختیار دارید استفاده لازم ببرید فردی موفق و خوش بخت خواهید شد.

متولدین آذر:همه آدمهایی را که می شناسیم چه آنها که بسیار دوستشان داریم چه آنان که با ما رفتاری نه چندان صمیمی دارند همه را باید آن گونه که هستند بپذیرید.کسانی که می خواهند مردم آن گونه باشند که آنها دوست دارند بیش از دیگران خود را آزار می دهند.

متولدین دی:صبر شما در موقعیت های مختلف کاری بهترین رفتار ممکن است.شاید این کار در ابتدا کوچک به نظر آید.اما می تواند شما را به هدفتان برساند.

متولدین بهمن:اکنون زمان مناسبی برای رسیدن به هدفی که دارید نیست!گاهی باید اجازه بدهید که با گذشت زمان به فرست های مناسب تری برسیم.

متولدین اسفند:خوبی و بدی اتفاقات فقط برداشت ما از آنهاست شاید اتفاقاتی که ما آنرا بد میدانیم سرانجام خوبی برای ما داشته باشد.بهتر است از تصمیم های عجولانه بپرهیزید و به سرانجام کارها فکر کنید.

                                        

/ 2 نظر / 9 بازدید
دانزاتور

موش موشک خانم ، امیدوارم تو نوشتن موفق باشی . یه بوس کوچولو ، از طرف یه خواهر بزرگتر (یا بگیم خیلی بزرگتر )[چشمک]

مــ ــ ــریم

_________*___*___*__*_______****** __________*___*__*________**::::::::** ______________*__*_______**::::::::::** _______________*__*_____**:::::::::::** ________________*__*___*:::::::::::::** _________________*_*__*::::::::::::::** _____**********____##*::::::::::::** ___**:::::::::::::::::::* ^^*::::****::::** __**::::::::::::::::::::*^^^**:::::::::::::** ___**::::::::::::::::::::::*^^ ^*:::::::::::::** _____**:::::::::::**::::::**^^*:::::::::::** __________****:::::::::::::*^********* ____________**:::::::::::** ___________**::::::::** _______.oº º .****** ……O º * *.° º ...° ....O .......°o O ° O .................° .............. ° ............. O .............o....o°o .................O....° ............o° °O ♥♥ ღღ